27. juuni, 2014
    Soome ehitusobjektid
    AS Lasbet Tootmine jätkab koostööd Soome firmadega. Valmistame raudbetoonist trepielemente Valkea kaubanduskeskusele, mida ehitatakse Oulusse. Tellijaks on Skanska Talonrakennus OY ja tarned kestavad aasta lõpuni. Neljaks kuuks annab ettevõttele tööd Espoo Läänemetroo tunneli ehitus. Meilt on tellitud postid, seinaelemendid ja trepid.  ...
    AS Lasbet Tootmine on täitnud Nordecon AS tellimuse Pirita tee 26 korterelamu varustamiseks raudbetoonist elementidega. Lisaks tavapärastele õõnespaneelidele, seinapaneelidele ja trepielementidele valmistasime ja tarnisime nimetatud ehitusobjektile uudse lahendusena projekteeritud erikujulised rõduplaadid.                                                                                                                                                                                                                                                           Lõpetamisjärgus on veel kahe lepingu täitmine. Fund Ehitus OÜ tellis meilt Harjumaale Rae valda ehitatavatele kortermajadele ning Nordecon AS Tallinnasse ehitatava FLIR Systems Estonia OÜ tootmishoonele kõik ettenähtud raudbetoonist elemendid.                                                                                 ...

Lasbet Tootmine AS

Punane 18, 13619 Tallinn  
Telefon:
+372 605 2700  
Faks:
+372 638 1276 
E-post: lasbet@lasbet.ee

AS Lasbet on erakapitalile tuginev aktsiaselts, mis on moodustatud Tallinna Raudbetoon­toodete Tehase baasil. Tallinna Raudbetoontoodete Tehas alustas oma tegevust 1956. aastal. Esimesest tegevusaastast alates on valmistatud väga laias valikus betoonist ja raudbetoonist tooteid ning väljastatud betooonisegusid.

Alates 1989. aasta oktoobrist  tegutses Tallinna Raudbetoontoodete Tehas rendiettevõttena. 1993. aastal sai  ettevõte uue nime – rendiettevõte Lasbet. Nime valikul lähtuti kahest olulisest märksõnast: firma asukoht Lasnamäe ning põhitegevusala iseloomustav betoon.

Loe lisa Lasbeti ajaloost siit..


Tooted ja teenused

AS Lasbet Tootmine valmistab:

  • betoon- ja raudbetoontooteid
  • betoonisegusid

Mitmekesine tootevalik raudbetoonvaiadest laepaneelideni võimaldab varustada vajalike ehitusdetailidega nii suurehitisi kui ka väikeelamuid. Pakume ehitajatele betoonisegusid koos transpordi ja pumpamisega. Tellija soovil korraldame betoon- ja raudbetoontoodete veo ehitusplatsile. Anname rendile laadurekskavaatori ja autokraana.

AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks ja paigaldamiseks pumi (maht: 6m3, nool: 24m, horisontaal: 40m). AS Lasbet Tootmine annab kaeve- ja pinnasetööde teostamiseks rendile laadurekskavaatori JCB 4CX koos hüdro-vasaraga. AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks miksereid (maht: 5m3, renni pikkus: 4,5m).

 

Loe lisa AS Lasbet Tootmine teenustest siit..