16. august, 2016
  Sõlmitud lepingud
  AS Lasbet Tootmine on sõlminud lepingu Astangu korterelamu ehituse varustamiseks raudbetoonist õõnespaneelide, seinaelementide ja trepielementidega. Toodangu väljavedu objektile algab oktoobrist ning tööd jagub seitsmeks kuuks. Tellijaks on Metropol Ehitus OÜ. Oktoobrist alustame tarneid ka meie lõunanaabritele. Lemminkäinen SIA on meilt tellinud raudbetoonist postid, talad, õõnespaneelid, sokli- ja trepielemendid Riia VGP (logistikakeskuse) ehitusele. Selle lepingu täitmine ...
  08. märts, 2016
  Ehitusobjektid Tallinnas
  AS Lasbet Tootmine on sõlminud kolme koostööpartneriga uued lepingud Tallinnasse ehitatavate elumajade varustamiseks raudbetoonist elementidega. Pirita tee 20 korterelamute ehitajaks on Nordecon AS, Jakobsoni 7 ehitustööd teostab YIT Ehitus AS ja Paldiski mnt 199 tellijaks on Fund Ehitus OÜ. Kõigile kolmele objektile alustame tarneid lähiajal. Tellitud toodeteks on õõnespaneelid, seinapaneelid, trepielemendid ja rõduplaadid, kusjuures Pirita ...

AS Lasbet Tootmine

Punane 18, 13619 Tallinn  
Telefon:
+372 605 2719  
E-post: lasbet@lasbet.ee

AS Lasbet on erakapitalile tuginev aktsiaselts, mis on moodustatud Tallinna Raudbetoon­toodete Tehase baasil. Tallinna Raudbetoontoodete Tehas alustas oma tegevust 1956. aastal. Esimesest tegevusaastast alates on valmistatud väga laias valikus betoonist ja raudbetoonist tooteid ning väljastatud betooonisegusid.

Alates 1989. aasta oktoobrist  tegutses Tallinna Raudbetoontoodete Tehas rendiettevõttena. 1993. aastal sai  ettevõte uue nime – rendiettevõte Lasbet. Nime valikul lähtuti kahest olulisest märksõnast: firma asukoht Lasnamäe ning põhitegevusala iseloomustav betoon.

Loe lisa Lasbeti ajaloost siit..


Tooted ja teenused

AS Lasbet Tootmine valmistab:

 • betoon- ja raudbetoontooteid
 • betoonisegusid

Mitmekesine tootevalik raudbetoonvaiadest laepaneelideni võimaldab varustada vajalike ehitusdetailidega nii suurehitisi kui ka väikeelamuid. Pakume ehitajatele betoonisegusid koos transpordi ja pumpamisega. Tellija soovil korraldame betoon- ja raudbetoontoodete veo ehitusplatsile. Anname rendile laadurekskavaatori ja autokraana.

AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks ja paigaldamiseks pumi (maht: 6m3, nool: 24m, horisontaal: 40m). AS Lasbet Tootmine annab kaeve- ja pinnasetööde teostamiseks rendile laadurekskavaatori JCB 4CX koos hüdro-vasaraga. AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks miksereid (maht: 5m3, renni pikkus: 4,5m).

 

Loe lisa AS Lasbet Tootmine teenustest siit..