AS Lasbet Tootmine on täitnud Nordecon AS tellimuse Pirita tee 26 korterelamu varustamiseks raudbetoonist elementidega. Lisaks tavapärastele õõnespaneelidele, seinapaneelidele ja trepielementidele valmistasime ja tarnisime nimetatud ehitusobjektile uudse lahendusena projekteeritud erikujulised rõduplaadid.                                                                                                                                                                                                                                                           Lõpetamisjärgus on veel kahe lepingu täitmine. Fund Ehitus OÜ tellis meilt Harjumaale Rae valda ehitatavatele kortermajadele ning Nordecon AS Tallinnasse ehitatava FLIR Systems Estonia OÜ tootmishoonele kõik ettenähtud raudbetoonist elemendid.                                                                                 ...
    03. detsember, 2013
    Uued objektid Eestis
    AS Lasbet Tootmine tarnib Ülemiste kaubanduskeskuse laiendusele raudbetoonist poste, talasid, sokli- ja seinaelemente, õõnespaneele ning trepielemente. Tellijaks on Fund Ehitus OÜ. Loetletud toodetest enamuse on meilt tellinud ka AS YIT Ehitus veel ühe korterelamu ehitusele  Vibu tänavale Tallinnas. Mõlema ehitusobjekti varustamise ehitusdetailidega kestab järgmise aasta aprillini.    ...

Lasbet Tootmine AS

Punane 18, 13619 Tallinn  
Telefon:
+372 605 2700  
Faks:
+372 638 1276 
E-post: lasbet@lasbet.ee

AS Lasbet on erakapitalile tuginev aktsiaselts, mis on moodustatud Tallinna Raudbetoon­toodete Tehase baasil. Tallinna Raudbetoontoodete Tehas alustas oma tegevust 1956. aastal. Esimesest tegevusaastast alates on valmistatud väga laias valikus betoonist ja raudbetoonist tooteid ning väljastatud betooonisegusid.

Alates 1989. aasta oktoobrist  tegutses Tallinna Raudbetoontoodete Tehas rendiettevõttena. 1993. aastal sai  ettevõte uue nime – rendiettevõte Lasbet. Nime valikul lähtuti kahest olulisest märksõnast: firma asukoht Lasnamäe ning põhitegevusala iseloomustav betoon.

Loe lisa Lasbeti ajaloost siit..


Tooted ja teenused

AS Lasbet Tootmine valmistab:

  • betoon- ja raudbetoontooteid
  • betoonisegusid

Mitmekesine tootevalik raudbetoonvaiadest laepaneelideni võimaldab varustada vajalike ehitusdetailidega nii suurehitisi kui ka väikeelamuid. Pakume ehitajatele betoonisegusid koos transpordi ja pumpamisega. Tellija soovil korraldame betoon- ja raudbetoontoodete veo ehitusplatsile. Anname rendile laadurekskavaatori ja autokraana.

AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks ja paigaldamiseks pumi (maht: 6m3, nool: 24m, horisontaal: 40m). AS Lasbet Tootmine annab kaeve- ja pinnasetööde teostamiseks rendile laadurekskavaatori JCB 4CX koos hüdro-vasaraga. AS Lasbet Tootmine pakub betoonisegu transpordiks miksereid (maht: 5m3, renni pikkus: 4,5m).

 

Loe lisa AS Lasbet Tootmine teenustest siit..